Slapukų politika

Kas yra slapukas?

Mes naudojame slapukus šioje svetainėje. Slapukas yra mažas failas, kuriame puslapių šioje svetainėje [ir / arba „Flash paraiškas] perduodamą ir saugomą jūsų naršyklėje kietajame diske kompiuterio. Joje saugomi duomenys gali, kai Jūs lankotės būti išsiųstas atgal į mūsų serverį.

Google Analytics

Per mūsų interneto svetainėje, slapukas yra ant JAV bendrovė „Google“, kaip paslaugos „Google Analytics“. Mes naudojame šią paslaugą sekti ir gauti ataskaitas apie tai, kaip lankytojai naudojasi svetainę. „Google“ taip pat gali perduoti šią informaciją trečiosioms šalims, jei „Google“ yra teisiškai privaloma, arba jei trečiosios šalys apdoroja informaciją apie „Google“ vardu. Mes turime įtaką tai. Mes leidžiama naudoti „Google Analytics“, o informacijos su kitomis „Google“ paslaugomis.

Kad informacija yra anoniminė Google „Surinkite kiek įmanoma. Jūsų IP adresas nėra pateikta aiškiai. Ši informacija yra perduodama ir saugoma Google serveriuose Jungtinėse Amerikos Valstijose. „Google“ teigia laikytis „saugaus uosto“ principų ir yra susijusi su Safe Harbor „programą JAV Komercijos departamento. Tai reiškia, kad yra pakankamas apsaugos lygis bet asmens duomenis.

Mūsų svetainėje mygtukai yra įtraukti skatinti tinklalapius ( „kaip“), arba dalis ( „Tweet“) dėl socialinių tinklų, tokių kaip „Facebook“ ir „Twitter“. Šie mygtukai veikia per fragmentus kodas kilęs iš paties „Facebook“, atitinkamai. Slapukai dedami per šį kodą. Mes turime Įtaka. Prašome perskaityti Twitter (Kuris gali keistis Dažnai) „Facebook“ privatumo arba skaityti tai, ką jie su savo (asmeninio) duomenų, kuriuos jos perdirba per šiuos slapukus.

Jie renka informacija yra anoniminė, kiek įmanoma. Ši informacija yra perduodama ir per „Twitter“, „Facebook“, „Google“ + „ir“ LinkedIn saugomi serveriuose Jungtinėse Amerikos Valstijose. „LinkedIn“, „Twitter“, „Facebook“ ir „Google+“ Pasiūlyti laikytis „saugaus uosto“ principų ir yra susijusios su Safe Harbor „programą JAV Komercijos departamento. Tai reiškia, kad yra pakankamas apsaugos lygis bet asmens duomenis.

Teisė naudotis ir teisinga ar ištrinti savo duomenis

Jūs turite teisę prašyti prieigos prie jų ir pataisyti ir panaikinti jūsų duomenis. Prašome peržiūrėti mūsų kontaktinį puslapį. Ši prevencinė piktnaudžiavimas mes atsižvelgiant į jūsų klausimus nustatyti tinkamas. Kai jis yra susijęs su slapukų prieigos savo asmeninę informaciją, jūs should išsiųsti slapuke kopiją klausimą. Jūs galite rasti jį atgal į jūsų naršyklės nustatymuose.

Įjungus ir išjungus slapukus ir šalinimo

Daugiau informacijos apie Įjungus ir išjungus ir pašalinti slapukus galima rasti instrukcijoje ir / arba naudojant funkciją „Help“ savo naršyklėje.