Privatumo politika

Privatumo 1naujienos.lt

versija 1.8

Šis puslapis paskutinį kartą keistas 29-08-2016.

Mes žinome, kad jūs turite pasitikėjimą mumis. Mes matome jį kaip mūsų pareiga apsaugoti jūsų privatumą. Čia mes jums žinoti, kokią informaciją mes renkame, kai jūs naudojate mūsų svetainėje, kodėl mes renkame ir kaip mes galime padėti pagerinti savo vartotojo patirtį. Taigi jūs tiksliai suprasti, kaip mes dirbame.

Ši privatumo politika taikoma 1naujienos.lt paslaugas. Jūs should žinoti 1naujienos.lt Tai nėra atsakingi už privatumo praktika kitose svetainėse ir išteklius. Naudodamiesi šia svetaine jūs sutinkate su mūsų privatumo politika.

1naujienos.lt gerbia visų savo svetainę vartotojų privatumą ir užtikrina, kad asmens duomenys jūs suteikiate mums bus laikoma konfidencialia.

Mūsų naudojimas surinkta informacija

Pasinaudoti mūsų paslaugomis

Kai jūs užsiregistruosite bet mūsų paslaugas, prašome pateikti asmeninę informaciją. Šie duomenys yra naudojami, kad būtų galima atlikti paslaugą. Duomenys saugomi saugiuose serveriuose 1naujienos.lt arba kad trečiosios šalies. Mes ne sujungti šiuos duomenis su kitais asmens duomenimis turime.

Komunikacijos

Siųsdami į mūsų e-paštu ar kitomis žinutėmis, mes galime randuotas Šios rėmai. Kartais mes prašyti jūsų asmeninės informacijos, susijusios su konkrečios situacijos. Tai leidžia apdoroti jūsų užklausas ir atsakyti į jūsų prašymus. Duomenys saugomi saugiuose serveriuose 1naujienos.lt arba kad trečiosios šalies. Mes ne sujungti šiuos duomenis su kitais asmens duomenimis turime.

Sausainiai

Mes renkame duomenis tyrimai įgyti geresnį supratimą apie mūsų klientams, kad mes galime pritaikyti mūsų paslaugomis pakeisti.
Ši svetainė naudoja slapukus „(Little tekstinį failą ant jūsų kompiuterio), kad padeda svetainei analizuoti, kaip vartotojai naudoja svetainę. Sugeneruotą informaciją apie jūsų naudojimąsi svetainėje Slapukų gali būti perduodami užtikrinti serverio 1naujienos.lt arba kad trečiosios šalies. Mes naudojame šią informaciją stebėti, kaip jūs naudojate svetainę, sudarant ataskaitas apie svetainės veiklą ir teikti kitas paslaugas, susijusias su svetainės veikla ir interneto naudojimo.

Tikslai

Mes renkame arba naudoti informacijos tikslais Išskyrus nurodytais tikslais šioje privatumo politikoje pakartotinai, jei mes iš anksto jūsų patvirtinimo buvo gauti.

Trečiosios šalys

Informacija nėra dalijamasi su trečiosiomis šalimis. Kai kuriais atvejais informacija gali būti dalijamasi viduje. Mūsų darbuotojai privalo gerbti savo informacijos konfidencialumą.

Pokyčiai

Ši privatumo pareiškimas yra pritaikyta naudoti ir pajėgumus šios svetainės. Bet koregavimai ir / ar keisti šį svetainė gali sukelti pokyčius šioje privatumo pareiškimą. Todėl patartina reguliariai tikrinti šią privatumo pareiškimą.

Choices asmeninės informacijos

Siūlome visiems lankytojams galimybę peržiūrėti, keisti arba ištrinti visus asmeninius Informaciją pateikė mums tuo momentu.

Redaguoti / Atsisakyti komunikacijos

Jei norite pakeisti savo duomenis arba norite gauti mūsų failus, prašome susisiekti su mumis. Žiūrėti kontaktinius duomenis žemiau.

Išjunkite slapukus

Iš pradžių dauguma naršyklių yra nustatyti slapukų, tačiau galite iš naujo nustatyti savo naršyklę, kad atmestų visus slapukus arba indicaţie Kai slapukas yra siunčiamas. Tai yra įmanoma, kad kai kurios funkcijos IR „“ paslaugos kitiems mūsų ir svetainių gali neveikti tinkamai, jei Slapukai yra išjungtas savo naršyklėje.

Klausimai ir atsiliepimai

Mes reguliariai peržiūrėti mūsų pagal šią privatumo politiką. Jei turite klausimų apie šią privatumo politiką, prašome susisiekti su mumis.