Naudojimo sąlygos

Šios Bendrosios sąlygos taikomos visoms pagal 1naujienos.lt formų interneto paslaugų ir visus galimus kadrų, pavyzdžiui, elektroniniu paštu, ir tt
Visa informacija apie 1naujienos.lt svetainių galima atsisiųsti tik asmeniniam informaciniams tikslams. Bet koks kitoks panaudojimas draudžiamas.
Naudodami šią svetainę, jūs sutinkate su šiomis teisės aktų nuostatomis. Jei turite klausimų ar komentarų, prašome susisiekti su mumis elektroniniu kontaktinę informaciją žemiau.
Olandų teisė taikoma. Kilus ginčui, tik Hagos teismą.

Privatumo apsauga

Asmeniniai duomenys

1naujienos.lt gerbia įstatymą dėl privatumo apsaugos tvarkant asmens duomenis.
1naujienos.lt gydo asmeninę informaciją kaip konfidencialią ir duoda ją tam, trečiosioms šalims. 1naujienos.lt naudoti tik asmeninę informaciją, kuri tu pats
Atidarymo adresą per vieną iš kanalų taip:

Registracijos tvarka interneto svetainėse

Kai jūs registruojatės į vieną iš mūsų interneto svetainėse, turite pranešti 1naujienos.lt darbuotojų. Jūs galite sekti šios asmeninės informacijos bet kuriuo metu be jokių išlaidų, taisyti arba ištrinti.

Kontaktų forma svetainėje

Jei norite bendrauti klausimų ar komentarą, tai galite padaryti per kontaktinę formą svetainėje. Jūs dalinsis Asmeninė žinutė Nedaug jį 1naujienos.lt. Šie asmens duomenys bus naudojami tik 1naujienos.lt atsakant į jūsų klausimą ar komentarą. Jūsų informacija nebus naudojama jokiems kitiems tikslams ir nebus įtrauktas į failą.

1naujienos.lt automatiškai Surinkti informaciją, susijusią su savo tinklalapyje naudojimui. Ši informacija yra anoniminė ir surinkti per failus iš savo serverių. Tai langas yra bendro pobūdžio informaciją, pavyzdžiui, apsilankymų svetainėje, naršyklė, tipo ir skaičiaus failus atsisiųsti numerį. Asmeninė informacija nėra Registruoti šiuo būdu.

Sausainiai

Ši svetainė naudoja slapukus. „Kuris yra mažos rinkmenos, kurie yra saugomi kietajame diske kompiuterio. Jie neturi sudėtyje asmeninę informaciją, bet tarnauti savo palengvinti jūsų kito vizito į mūsų svetainę. Jūs galite išjungti slapukus savo naršyklėje. Turėkite omenyje, todėl šis vizitas mūsų svetainės gali neveikti taip sklandžiai.

Atsakomybė

1naujienos.lt deda visas protingas pastangas, kad ši informacija yra teisinga įrašymo metu, kuris doesnt netrukdo, kad dar yra neišsami, netiksli ar galite rasti daugiau aktualią informaciją šioje svetainėje.
1naujienos.lt pasilieka teisę, bet kuriuo metu ir dėl bet kokios priežasties, šios svetainės turinys ištrinti, pakeisti ar papildyti, be išankstinio įspėjimo. Atsižvelgiant į informaciją apie svetainę atveju gali būti naudojama prieš 1naujienos.lt.

1naujienos.lt Pašalinti jokios garantijos, susijusios su informacijos apie savo interneto svetainėje ir gali būti laikoma atsakinga už bet kokį tiesiogiai, netiesiogiai ar pasekminius nuostolius.

1naujienos.lt Negali būti laikoma atsakinga už žalą, kuri interneto lankytojas patirtis tuo jokių sutrikimų, klaidų ar nutraukimus elektroniniame leidinyje svetainės arba nesugebėjimas patekti į svetainę aplankyti vieną iš 1naujienos.lt svetainėse.

Mūsų tinklapis Pateikite nuorodą ar nuorodas į kitas svetaines. 1naujienos.lt neturi nei tokių svetainių kontrolę. 1naujienos.lt negali būti laikomas atsakingu už turinį arba jos arba bet kokios kitos formos žalą nuo jo naudojimo savybes.

Siuntimas ir 1naujienos.lt susijusios su neteisėtomis svetainės medžiagoms, pavyzdžiui, grasinant, įžeidžiantys, diskriminaciniu, Junginys rac- ist, nepadoraus ar pornografinę medžiagą, kurios pažeidžia nacionalinę ar tarptautinę teisę, yra draudžiamas.
1naujienos.lt stebėsenos srityse Galimybė svetainėje vartotojams KUR perduoti rėmai. 1naujienos.lt neatsako už šio pranešimo turinį.

1naujienos.lt pasiliekame teisę atsiųstą informaciją pašalinti vartotojus, jei jie neatitinka prie svetainės tikslus.

Intelektinės nuosavybės teisės

Visi tekstai, darbai, brėžiniai, nuotraukos ir duomenys ( „Informacija“), taip pat kaip ir visi pavadinimai, prekiniai pavadinimai, prekių ženklai, logotipai ir kiti elementas šioje svetainėje yra saugomos intelektinių teisių ir priklauso 1naujienos.lt ar trečiosioms šalims.

Pilnas arba dalinis pristatymas, dauginti, platinti, pardavimas, platinimas, leidinių, modifikavimas ar naudojimas komerciniais tikslais bet kokiu būdu, taip pat elektroniniu būdu saugoti arba naudoti jį už neteisėtas tikslais pateikta informacija apie svetaines informacija, pavadinimai, prekiniai pavadinimai, domenų pavadinimų , prekių ženklai, logotipai ar kitas elementas yra draudžiamas be išankstinio raštiško sutikimo 1naujienos.lt, jo informacijos teikėjų arba jų teisėtiems savininkams, tai EXCEPTÜ nustatyti produktus ar paslaugas.

Bet koks bendravimas jums siunčia 1naujienos.lt svetainių bus laikomas nekonfidenciali ir komunikatą, forget nuosavybė. 1naujienos.lt turi Įsipareigojimų dėl šių kadrų. 1naujienos.lt turi teisę kopijuoti šį komunikatą, atskleisti, platinti, įtraukti ir kitaip naudoti visiems komercinių ir nekomerciniais tikslais natūra.